Maringotku Vám sice můžeme rekonstruovat nebo rovnou postavit na míru, ale v zásadě jsou dva základní způsoby řešení dispozice, ze kterých si můžete vybírat:

  1. klasická varianta s vchodem z „krátké strany“

2. nebo varianta s vchodem „z boku“

Obě varianty mají své výhody a nevýhody a je na každém si vybrat tu, která mu vyhovuje víc a to především s ohledem na rozměry maringotky a plánovaný způsob užívání. Zatímco u menších maringotek je obecně praktičtější varianta s vchodem z krátké strany, kdy nedochází k tříštění interiéru na dvě malé části, tak u delších maringotek je zase praktičtější varianta bočního vchodu, který rozdělí interiér na obytnou část na jedné straně a část s příslušenstvím (koupelna, kuchyň apod.) na straně druhé.

Maringotky jsou pro nás především radost a s přestavbou a výrobou pro ostatní teprve začínáme, tak vás možná zarazí nízké zaváděcí ceny, ale nebojte, je to jen pro prvních pár realizací :-). Každá maringotka je unikátní dílo a tak i cenu vám ušijeme na míru, ale pro představu takovou maringotku jako na fotkách můžeme dodat za 577.000 Kč (vč. DPH) i na novém podvozku. V těchto cenových relacích jde o rozměry 6-6,5m x 2,65m a za uvedenou cenu je maringotka tzv. „v plné palbě“, tedy včetně veškerého vybavení na míru. Stačí převézt na určené místo, zapojit na přípojky a začít vesele užívat. Rámcově se lhůta dodání maringotky (takové jako na fotkách či 3D modelech) pohybuje v rozmezí 9-12 měsíců v závislosti na aktuálním vytížení kapacit. O něco méně mohou trvat jednodušší a menší varianty bez koupelny a s jednoduchým interiérem (typicky využívané např. pro „home office“ na zahradě u domu) popř. jednodušší přestavby. Tam se samozřejmě i s cenou budeme pohybovat mnohem níže. Je to podobné jako u domů – nejdražší položky jsou ty interiérové.

Aranka 6,15 x 2,65m

Aranka 6,15 x 2,65m – výstavba